HANINGE KOMMUN

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

Höglundaskolan

Blockstensvägen 12

17.00-19.00



17.00 - 19.00



HUDDINGE KOMMUN

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

VÅRBYHUSET

Vårby Alle 26-30

  17.00 -20.00

12.30 - 15.00

Visättraskolan


17:00 - 19:00


18:30 - 20:00

по 27.10



Kästaskola






12.00 - 15.00



SOLNA KOMMUN

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

Bergshamra

skola

Hjortstigen 1

17071 SOLNA


17.45 -19.00





SYDOST & SYDVÄST

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

GRÖNA HUSET

Lilhagsv 35

16.30  - 19.30


16.30  - 19.30

16.30  - 19.30

12-00 - 16-00

программа "РАДУГА"

группа "мама и малыш"

stängt

Bandhagshallen

Trollesundsvägen 47

17.00 - 20.00

ÄLVSJÖ

Östbergaskolan

Östberga torg 2-8

12573 Älvsjö







10.30 - 12.00

LILLJEHOLMEN

Nybohovsskolan

Nybohovsbacken57-59

117 64 Stockholm





19.00 - 20.30

18.00 - 19.00


FARSTA

Magelungsskolan

Ullerudsbacken 39





13.00 - 15.30


FARSTA

Fagersjöskolan

Havsörnstorget 9-11







16.00 - 18.00


NORDOST & NORDVÄST

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

HUSBYHALLEN

Edvard Griegsgången 15

17.00 -19.00





Husbygårdsskolan

Trondheimsgatan 21





17.00 - 20.00



Loviselundsskolan

Olle Engkvists väg 16-18







13.00-15.00

KUNGSHOLMEN

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

Konradsbergshallen

Konradsbergsgatan 2 B


16.00 - 18.00

17.00 - 19.00

старшие дети с родителями -йога/растяжка

11.00 - 14.30


BARKARBY - JÄRFÄLLA - JACKOBSBERG

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

Aspnässkolan 

Birgittavägen 21


17.00 - 18.30


UPPLANDS VÄSBY

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

Viksskola

Huddungegränd 43

194 51Upplands Väsby

17.30 - 18.30


СХЕММА ПО ДНЯМ И АДРЕСАМ

måndag

tisdag

onsdag

torsdag

fredag

lördag

söndag

HAGSÄTTRA

Gröna huset

Lillhagsv 35

Hagsättra

16.30 - 18.30

16.30 - 18.30


18.00 - 19.30

12-00 - 16-00

программа "РАДУГА"

группа "мама и малыш"


Bandhagshallen

Trollesundsvägen 47






17.00 - 20.00


JORDBRO

Höglundaskolan

Blockstensvägen 128
13765 JORDBRO

16.30 - 19.00




17.00 - 19.00



VÅRBY GÅRD

VÅRBYHUSET

Vårby Alle 26-30



16.30 - 18.00



12.30 - 14.00

SOLNA

Bergshamraskolan

Hjortstigen 1
17071 SOLNA


17.45 -19.00





GYSTAVSBERG

Aspnässkolan

Birgittavägen21


17:00-18:30




KISTA

Husbygårdsskola

Trondheimsgatan 21

16430 KISTA




17.00 - 20.00



HUSBYHALLEN

Edvard Griegsgången 15

17.00 - 19.00







VISÄTRA

Visätraskolan

Visättravägen 61-63
14150 HUDDINGE


17.00 - 19.00

18.00 - 20.00

till och med 27.10




VISÄTRA

Kästaskolan






12.00 - 15.00


ÄLVSJÖ

Östbergaskolan

Östberga torg 2-8

12573 Älvsjö




10.00 - 12.00

LILLJEHOLMEN

Nybohovsskolan

Nybohovsbacken57-59

117 64 Stockholm





19.00 - 20.30

18.00 - 19.00


FARSTA

Fagersjöskolan

Havsörnstorget 9-11 Farsta






13.00 - 15.30

FARSTA

Magelundsskola

Ullerudsbacken 39
12373 FARSTA







16.00 - 18.00

Konradsbergshallen

Konradsbergsgatan 2 B



16.00 - 18.00


17.00 - 19.00

11.00 - 14.00

från 1.10

Viksskola

Huddungegränd 43

194 51Upplands Väsby



17.30 - 18.30